Blog youtuberky Madkyo

Just open a Bet365 account today and make a deposit http://abonuscode.co.uk Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code
Youtube

"Sláva" jako výmluva pro demenci?

Dovolte mi, abych se vyjádřila taky občas trošku jinak než motivačně. Konec konců, je to taky důvod, proč jsem si založila blog - abych si mohla vyventilovat svůj přebytek energie, sdílela lásku, motivaci a pozitivní přístup k životu a udržovala s vámi alespoň nějaký kontakt, když už jsem teda na tom jůťubu ta vyhořelá juťuberka, kterou už beztak nikdo nezná a řadí se do “zlatý éry youtube”, kde se ještě neházela na lidi kdejaká špína - a i přesto se mě stále to zdravé jádro komunity drží, čehož si nehorázně vážím. No, ale dneska bych si výjimečně chtěla postěžovat.

 

Abych zněla jak wannabe Pražák, co vždycky bude hrdej vesničan, víš co, tak to řeknu asi takhle. Kámo, jedu 196kou, ne, a scrolluju si takhle na instáči, víš jak… a najednou fotka “tajtý celebritky”, ne. (Okej, jedna retardovaná věta průměrnýho hipsta pražskýho puberťáka stačila…) No a na tom instagramu (jako obvykle) desítky mega-lichotivých komentářů, jak strašně jí to sluší, že to je úplně #beautygoals a že “závist online pubertální celebritce Y, který tě má” atd. No a mezi těmi lichotkami, které si ta holka přečte možná tak jednou, dvakrát, a to tak do půl hodinky od zveřejnění, protože si chce namastit ego a checkovat lajky (protože ego a lajky si tak namaže na chleba, že jo), se najednou objevil konstruktivní komentář, jakože “fakt ti to sluší, ale myslím, že bys mohla používat méně make-upu, jsi hezká holka i bez něj.” Podotýkám, že té osobě bylo tak maximálně 13, spíš 11.

A odpověď?

Ve stylu - Běž do p*či i s těmi komplexy, ty krávo, já jsem tu boss a je to moje věc, nekaž mi statistiky. To sprosté vycenzurované slovo tam bohužel padlo. Od holky, které je 15+, holčičce, které je mnohem méně a vyjádřila slušně a konstruktivně svůj názor. Víte, taková novinka, když něco dáte veřejně na internet, tak se můžete setkat s reakcemi - a ty reakce mohou být pozitivní a negativní. Surprise, Bitch. :-------)

To je poslední případ, se kterým jsem se setkala. Nicméně na to narážím v podstatě pořád. Nechci tenhle článek koncipovat jakože “já jsem lepší” a “já jsem ta svatá”, kázat vodu a pít víno - i mě někdy za svého jůťůb času hejty prostě štvaly tak, že jsem měla super “výmluvu” na to někoho setřít, ale rozhodně jsem nikdy vulgárně nikoho nenapadala, a zvlášť, když to bylo malý dítě - říct o něm, že je p*ča? Halo?

A rozhodně taky nechci říkat, že jsem slavná. Je fakt, že mě na youtube odebíralo 45 000 odběratelů a videa mají i stovky tisíc zhlédnutí, ale v dnešním konceptu, kdy 100k má každej ňouma, jsem vlastně podprůměrná a rozhodně jsem se nikdy nepovažovala za nějakou vzrůstající celebritku, co si teda najednou může dovolovat, protože na akcích rozdala pár stovečeQ podpisQů a fotí si selfíčka s “fanoušky” (brr, pořád to slovo ve vztahu se sebou nemám ráda.)

Co mi na tom vadí:

  1. Jasně, najdou se i trollové a lidi, co vás odebírají kvůli velikosti prsou. Ale většina vás odebírá, protože vás obdivuje, má ve vás vzor, zajímá je váš život, ať už je nudnej a plnej postů, co jste dneska řekli, co jste si koupili a jak jste se vykakalij, whatever. - Jaký je pocit, je zklamat?
  2. Mluvit sprostě na veřejnosti plný dětí prostě není cool. OK, spousta z nich už má větší databázi sprostých slov než vy, ale vy jste veřejně známá osobnost, co je to pro ně za vzor?
  3. Ještě víc není cool, když jsi žena? O šarmu, galantnosti, způsobech Tě doma nic nenaučili? Je to těžce neatraktivní. Nějaký to vole, demente, blbečku, jsem nasranej,… ok, budiž. Ale ta echt hanlivá slova? Veškerá ženskost je pak v mžiku pryč a pro mě nemáš větší postavení, než opilej dlaždič. Nebo prezident republiky po překladu, co to je pussy.
  4. Zmínila jsem, že vás maj lidi za vzor a kopírujou vaše vzorce chování, chtějí být jako vy?
  5. A zmínila jsem, že vás lidi maj za vzor?

Prosím, uvědom si, hvězdičko:

  1. V momentě, kdy shodí instagram, jsi zase na nule.
  2. Za každým tím prázdným číslem, který si denně asi fakt prostě mažeš na chleba (protože jinak si nedovedu představit, proč to tak hrotíš) a chvástáš se jím u kamarádek, se skrývá lidská bytost, která má city a sleduje tě z obdivu. (A nebo z pobavení nad tvou určitou zoufalostí, která mu/jí přijde vtipná, dobře ti tak.)
  3. Tvoji odběratelé mohou být jednou tvoji zákazníci, klienti nebo třeba budoucí zaměstnavatel - vyplatí se ti chovat se VEŘEJNĚ jako pako, jenom protože máš "folouvrz"?
  4. Ty ty lidi neznáš. A přiznejme si, z postů s vyvalenýma kozama oni znají možná Tvoje tělo, ale ne tvoji duši. Jste si kvit. Takže stejně jako protistrana - ani i ty nemáš ponětí, jestli někdo není třeba psychicky slabej a tvojí urážku si nevezme k tělu až moc. 
  5. Anonymita anebo naopak popularita sice dává člověku určitej pocit moci, ale to neznamená, že se můžeš chovat jako *****! :)

Mezi kamarádama nebo sobě rovnýma si v soukromí dělej, co chceš. Ale neklesej u veřejnosti svou vlastní hloupostí.

Díky za pochopení. Pokud tu jednou bude alespoň o jednoho takového blbečka méně online, bude se nám dýchat úplně parádně.

Hawgh, domluvil jsem.
Tagy: Kritika, Celebritky, Chování, Arogance, Respekt