Blog youtuberky Madkyo

Just open a Bet365 account today and make a deposit http://abonuscode.co.uk Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code
Youtube

Vrátím se vůbec někdy k YouTube?

Džus! Zdravím všechny Pácoše i nepácoše, vaše mamky, dědy, táty, ségry, bráchy, psy, kočky, morčata, koně, prostě všechny! Muhahaha, asi jste si mysleli, že jsem už někde prdim do hlíny a do konce života budete odkázaní na moje trapná cringe stará videa nebo lepší youtubery než jsem já. Smůla. A je to tuuu, už jsem tady zas. Tak nějak bych se možná představila ve videu, které by vyšlo skoro po roce, které by mohlo odstartovat něco nového, něco ještě šílenějšího nebo naopak něco daleko promyšlenějšího, něco, co vás a nás posune někam dál. Tak jak to se mnou bude?

 

Asi bych nejdřív měla rozebrat pro a proti celé youtube scény (respektive jak souvisí s mým návratem) - ostatně tak jako si to píšu vždycky, když mám učinit nějaké velké rozhodnutí.

PRO

-       Mám nápady

A nejsou to jen takové ty basic vlogísky. Momentálně mám napsané 3 sketche, návrh na tutorial, jak lépe točit videa, povídací videa o problémech, které asi trápí více holek než jenom mě, chci vám povědět, jak to nakonec dopadlo v Anglii a proč jsem se vrátila domů, co najednou dělám v Praze a proč už se sakra nesejdeme? :D

-       V Praze je více možností

Větší dostupnost k tomu dohodnout nějakou spolupráci, nějaké to společné videjko. Už jsme se minimálně tak před půl rokem bavili o společném videu s Lukefrym a Gabčou Clement, s Nikol toho mám naplánováno tolik, že je mi smutno, že na to není čas, OMG BYDLÍME OD SEBE 20 MINUT :D

-       Jste úžasní

Je neuvěřitelné, že spousta z vás prostě čeká. Na článek, na video, na instagramu, píšete si se mnou na snapchatu, píšete si se mnou ve zprávách. Není vás zdaleka tolik, jako tehdy, ale jsem za vás hrozně vděčná. Prosím, pište mi klidně víc! :D

PROTI

-       Jsem prakticky bez vybavení

Všechno jsem nechala doma, Yukince, která maturuje a potřebuje to víc. Jediné, co mám, je ta moje zrcadlovka a MacBook na edit. S tím, co bych chtěla točit,potřebuju ale ještě minimálně nějaký stabilizátor obrazu a pevné sklo. Jako, v klidu, našetřit se na to dá, jen to nebude hned.

-       Nemám dostatek času

Není čas na to, abych zvládla vydat každý týden nové video, což je obecně takový standard, aby kanál rostl, aby se udržoval vztah s publikem, aby tam byl celkově nějaký flow.Pokud mi točení,editace a upload vlogů a minisketchí trvalo 13 hodin v Sony Vegas, nemám ani tucha, kolik času mi zabere „tohle“, propracovanější videa, dost možná i s kameramanem a herci, jsou to taky sketche, ale ne ve smyslu, že někam postavím stativ a povídám si sama se sebou. Zkrátka je to time-consuming a já mám full-time job, to jsem tehdy neměla a šlo to tedy pochopitelně úplně v pohodě.

-       Popravdě, ztratila jsem se...

Už vůbec nevím, jak to na youtubu chodí. Všichni sledovaní točí téměř úplně to samé. Reakce, Pranky, Kozy na Snapchatu, Bulvár. To mě nebaví, to mě nerajcuje :D. Berme to opravdu otevřeně a logicky. Když někdo točí na youtube, očekává sledovanost :) - a s koncepty, které jsem měla na kanálu už bohužel žádnou nezískám nebo jen minimální, která bohužel často není úměrná úsilí, které do toho někteří nemainstreamoví tvůrci dávají a je to škoda. YouTube by mohl být mnohem rozmanitější místo, kdyby se lidé drželi „Broadcast Yourself“ a ne „Broadcast Someone Else“.

-       Dostupnost lidí má i stinnou stránku

A opět je to čas. Atimu jsem slíbila chlebíčky a pokec dvou odrostlých pubertálů, Nikol asi tak bambilion videí, sraz s Endym támhle, sraz s Ondajem zase támhle, tuhle Macko, támhle Martin Volf, Pívo, Bárt a celkově taková ta naše Videocamp squaddddd, prostě než se to domluví, tak se zapomene, že se něco mělo domluvit. Achjo.

 

Tak to vidíte. Není toho málo, co se mi honí hlavou kolem potenciálního návratu. Ale věřte mi, že se budu snažit udělat všechno proto, abych pro Vás mohla čas od času natočit aspoň něco a i když se mi po každém videu sníží počet odběratelů třeba i o 600 lidí, protože se můj odběr někde zapomněl a po vydání nového videa se lidem připomenu, tak mi to za to asi stojí. Pokud to tak ale dopadne, nebudu asi schopna pro vás každý týden něco vymyslet, pokud ale však už nějakou tu sketch vydám, budu se snažit, aby vám vykouzlila úsměv n tváři stejně jako některá má stará videa.

Děkuju vám za všechno. I kdyby to nakonec – nedej kočičí bože – byl finish, zkušenosti, které jsem s vámi získala, uplatňují už teď v každém aspektu svého života a vím, že každá sekunda, kterou jsem strávila tvořením obsahu pro vás, ZATRACENĚ STÁLA ZA TO!

Asi opravdu natočím i nějaké takové podobné video pro odběratele na youtube, protože přece jenom ne každý ví o blogu :)

Otázka pro vás: Co by se vám ode mě líbilo za video / videa? Na co se vám kouká dobře a co byste chtěli vidět i ode mě? :) Děkuju za pomoc!

Xoxo,

MadKyo
Tagy: Video, Madkyo, Comeback