Blog youtuberky Madkyo

  • Úvod
  • YouTube
  • Vyhlášení výherce o tématické tričko dle vlastního výběru
Just open a Bet365 account today and make a deposit http://abonuscode.co.uk Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code
Youtube

Vyhlášení výherce o tématické tričko dle vlastního výběru

Ták a je to tady. Štědrý den. Den, kvůli kterému jsme několik týdnů plašili jak fanatici před koncem světa v roce 2012 (taky si připadáte docela živí? :D)… A také je to den, na který budeme celý leden nadávat, že díky němu jsme tak tlustí (moje momentální bilance je 5 chlebíčků, kalorické tabulky mi z toho asi bouchnou). Na mém blogu jde ale především o den, kdy vyhlašuji výherce giveaway o tématické tričko z Bastard.cz. Tak, kdo vyhrál?

 

Řekla jsem si, že u každého článku bych měla mít alespoň 500 slov, jinak si budu připadat, že to hrozně šidím, ale tak dobře, nebudu vás tahat za nos O:).

Statistika nuda je, má však cenné údaje

Celkem jsem napočítala 22 lidí, kteří sdíleli nějaký můj článek (někteří sdíleli více článků, za což moc děkuji) a jsem opravdu moc ráda, že se vám má tvůrčí maličkost líbí, ještě jsem se nesetkala s nějakým „vyloženě špatným“ komentářem. Děkuji moc! Také jsme překonali za 6 dní hranici prvních 1 000 návštěv, aktuálně jde o 1 733 návštěv, 1 148 uživatelů a přes 5 000 zobrazení stránek. Na začínající blog jsou to velmi pěkná čísla, takže vděk jde jen a jen vám všem!

Výherce

Historicky prvního výherce na blogu jsem opět tradičně vybírala podle random.org, takže jsem měla dobrý pocit, že jsem nikomu nedávala více šancí a někomu méně. Tady je výsledek:

 výherce

18. komentář :). Asi bych vás mohla napínat a všechny vás poslat zpátky na původní článek o giveaway, abyste si to našli sami, ale asi by to byla podpásovka. Napočítala jsem to tak, že jsem komentáře se stejným jménem pod sebou počítala jako jeden, přišlo mi to fér. Také jsem nepočítala odpovědi na dané komentáře, jen ty první, kmenové. No a výsledek je podle mých matematických propočtů vysokoškoláka, který by nedal ani maturitu z matiky takový, že vyhrává

Ondřej Douša 

Moc Ti tedy gratuluji, stáváš se historicky prvním vítězem na mém blogu, poukaz Ti předám na e-mail, hned jak mi ho vygenerují (evidentně na to v předvánočním e-shopování neměli čas :D).

Co nás čeká příště? A kdy to bude?

Já bych byla moc ráda, kdyby tu aspoň 1x za měsíc byla nějaká soutěž nebo giveaway. Nemám po ruce dostatek firem, které by rády spolupracovali, takže tímto vyzývám každého, kdo by chtěl nějak spolupracovat, podmínky jsou zde.

Asi jsem se zbláznila, ale napadlo mě, že bych udělala nějakou giveaway na Nový rok, takže 1.1.2017, nejspíš o mé náramky a klíčenky. A co kdyby byli výherci hned 3? :) To nezní úplně špatně. Takže ti, kteří dnes nevyhráli, nezoufejte, šanci budete mít hned za týden.

Tímto Vám děkuji za přečtení článku, přeji Vám ten nejnádhernější Štědrý večer, hodně řízků, hodně salátu, hodně lásky, pohodových chvil a pěkné dárečky, které jistě najdete pod stromečkem. Mám vás moc ráda a už brzo se setkáme u jednoho z dalších mých článků (prozradím, že rozeberu, co se mi nelíbí na „systému“, vysvětlím vám Příběh o dívce, která plakala, napíšu „Kapitoly úspěšného vztahu“, dočkáte se pokračování mého vyprávění o životě v Anglii a pokud mi napíšete do komentáře, o čem byste chtěli článek, tak napíšu článek na přání ♥.

Jako úplně poslední věc bych Vás ráda pozvala ke shlédnutí mého nejnovějšího videa. Je to hrozná kravina, ale je to fakt jedno z mála videí, u kterých se zasměju (a že se u svých videí skoro zásadně nesměju) :D …

Hahah, 595 slov, damn gurlll, you got it!
Mějte se krásně a do dalšího článku nezbývá nic jiného, než vám sdělit: Neplecha ukončena.

KRÁSNÉ VÁNOCE ♥

Picture source: Pexels CC0
© madkyo.cz 2016
Tagy: Soutěž, Giveaway, Vánoce, Výherce