Blog youtuberky Madkyo

Just open a Bet365 account today and make a deposit http://abonuscode.co.uk Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code
Youtube

Vánoční giveaway o tématické tričko

Jak jsem včera slíbila, jako takovou menší odměnu za to, že jste se na mě přišli podívat, plánuju na měsíc prosinec a leden pár giveaway a soutěží, protože mi tu leží spousta poukazů, pár náramků a celá igelitová taška klíčenek :D. A než si je sem hodím na stránky, to si mezitím koupíte štěně, vychováte ho a ten pes bude mít další štěně. Dneškem začínáme. O co hrajeme?

Nejdřív trošku čísel

Včera jsem spustila blog kolem 22. hodiny a statistiky čítají už přes 1 500 zobrazení stránek, děkuji Ti za to :3. Dokonce mi od Michael Musician přišel donate v podobě 50 centů, takže můj první donate je vlastně 50cent :D. Nejčtenější články ze včerejší noci jsou o komerci na youtube, představení blogu a tipech na vánoční dárky. Aspoň budu vědět, co vás zajímá :). Děkuju vám za podporu, nemáte ponětí, jak moc si toho vážím!

O co tedy hrajeme?

Internetový obchod se vtipnými potisky bastard.cz, se kterým spolupracuji, mi věnuje poukaz na triko dle vlastního výběru pro toho, koho na základě random.org vyberu v komentářích. Sama trička nosím, jsou velmi pohodlná a jako seriálový a filmový fanda si tam přijdu na své pokaždé, kdy tam jenom zabrousím patami :D. Tu je pár ukázek:

(vy)METAL

(vy)METAL

Anděl vs. ďábel

Anděl vs. ďábel

Zlobivá číča

Zlobivá číča

You Know Nothing Jon Snow

You Know Nothing Jon Snow

Luke, I am your mother

Luke, I am your mother

 

Co musíte udělat, abyste se zařadili do giveaway?

Je to úplně jednoduché a budu k vám 100% upřímná. Každá začínající internetová stránka by se ráda dostala mezi lidi a na statistikách z googlu je vidět, že vás moje články zajímají. Zde jsou tedy instrukce:

  1. Sdílejte na facebook článek, který se vám nejvíce líbí
  2. Do komentářů pod tento článek mi napište, který článek jste sdíleli a váš email, kam vás kontaktuji v případě výhry
  3. Dejte like na facebookovou stránku TheMadKyo

To je vše :)

Vyhlášení výherce

Výherce vylosuji 24.12. 2016, takže to bude takový maličký vánoční dárek jednomu z vás. Výherce uvedu do článku na blog, na facebookovou stránku a osobně ho kontaktuji mailem, kam mu zašlu poukázku.

Přeji hodně štěstí každému, kdo se zúčastní a nezapomeňte se mi pochlubit, co jste sdíleli O:).
Děkuji za přečtení článku.
Tagy: Soutěž, Giveaway