Blog youtuberky Madkyo

Just open a Bet365 account today and make a deposit http://abonuscode.co.uk Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code
Spolupráce

Video na zakázku

O své kreativní práci jsem psala v této sekci, takže pokud Vás zajímá zákulisí toho, co všechno dělám, prosím, abyste si nejdříve přečetl(a) tento článek. Děkuji mnohokrát za pochopení.

I zde se alespoň v krátkosti rozepíšu o tom, co Vám mohu jako střihač a Videomaker nabídnout.

Ve střihu mám něco málo přes 8 let praxe, která čítá zakázky pro města, firmy i jednotlivce a za těch 8 let jsem naeditovala více než 6 000 hodin, od videí pro projekt TheMadKyo, přes videoalba pro rodinu, reklamy, produktová videa, hudební videa, herní videa, upoutávky, až po podcasty a další individuální záležitosti. Jsem hloupá, že jsem byla příliš mladá na to, abych si všechno uchovala.

Ačkoli se natáčení videí věnuji pouze amatérsky, na větší výzvy jsem schopna sestavit tým, které Vám žádané video i natočí. Já se jako ryba ve vodě cítím hlavně v editaci, věnuji se grafice a fotografii, takže veškerá práce s dodatečnými texty ve videu, barvami, přechody, animacemi elementů ve videu a dalšími akcemi nejsou problém. Neustále rozšiřuji své obzory ve všech odvětvích editu a v případě, že sama něco konkrétního neumím, vždy mám po ruce někoho, kdo ano.

Entuziasmus pro střih mě stále ještě neopustil, proto se vždy budu považovat spíše za nadšence než profesionála (profesionál by si asi také účtoval tučnější částku), takže se ráda vrhnu na jakoukoli výzvu, která se přede mnou postaví, ať už jde o sestříhání svatebního videa nebo o online reklamu, kterou umístíte na své webové stránky nebo youtube.

Jako partner nejen s youtube mám přístup do databáze hudby s několika tisíci skladbami různých žánrů, od folku po electro a dubstep, které Vašemu videu dodají náladu, atmosféru, dynamiku, emoce a šmrnc.

 

Teď už nějaké ty ukázky videí:

Jedno z mých nejoblíbenějších videí. Jako velký fanda her se ráda ujmu vytvoření Montages, Fragmovie, Highlights a dalších. Popravdě, tato videa jsou asi jediná, na kterých se má maličkost pořádně vyřádí, protože jde v časové ose o každou sekundu, precizní načasování, mnoho efektů, barevné korekce a celkově má kreativní část mozku jásá, kdykoli se objeví možnost něco takového vytvořit.


 

Upoutávka pro on-line pokerový projekt, takových poptávek se ke mně dostává asi nejvíce.

 


Video, se kterým jsem se umístila na 2. místě ve videosoutěži:

 

Sem tam se mi pod ruku dostanou i záběry jen tak, třeba když si vylítnete s dronem na procházce po parku nebo naparádíte auto. :)
 

Jako youtuber jsem každý rok na videotáboře, kde je učím práci s kamerou, vystupování, herectví a každý týden dostanou zadání k natočení „shortfilmu“, na který mají 72 hodin, počínaje tvorbou scénáře a obsazování rolí, konče finálním střihem videa. Práce dětí z roku 2016 pod mým vedením.

 

A co cena?

Stejně jako mnoho tvůrců, ani já nemám stanoveno, kolik Vás to vlastně bude stát. Vše záleží na Vašich požadavcích, na času, který nad tím strávím a dodatečných úpravách nad rámec dohodnutých kol připomínek.

V případě zájmu o spolupráci na Vašem projektu mě neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., ráda s Vámi pohovořím nad vším, co Vás zajímá.

Máte již konkrétní představu? Vyplňte formulář a já se Vám ozvu.

Picture source: Pexels.com CC0

Tagy: Video, Zakázka, Střih