Blog youtuberky Madkyo

Just open a Bet365 account today and make a deposit http://abonuscode.co.uk Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code
O mně

Představení blogu

Sluší se představit, a tak bych se ráda představila komukoli, kdo účelně nebo náhodou zavítá na tento blog. Co si pro vás chystám?

Milý cizinče, Pácoši, mami, tati, ségra, Miku, pane prezidente, v podstatě kdokoli,

vítám Tě na mém blogu, mém krásném malém rybníčku, kde mohu ventilovat všechny své myšlenky, názory a poznatky ze života neustále dumajícího geeka, který nemá ve volném čase na práci nic jiného než vést monology a dialogy o všem možném a nemožném, dále točí videa na youtube pod stejnojmenným pseudonymem TheMadKyo, kde je sice trochu šílená, ale v hloubi duše je to velice citlivý inteligentní magor, hráč počítačových her, milovník angličtiny, fotograf, grafik a videomaker 4 lyyyyfe.

Na kanále TheMadKyo se soustředím hlavně na entertainment – takže vlogy, sketche a celkově videa, která jsou asi samozvaně vtipná, ale některým šíleným jedincům opravdu vtipná přijdou, wow, typická holčičí videa zde asi nečekejte. A jelikož jsem člověk, který by rád vyjádřil svůj názor i v jiných oblastech zájmů od lifestylu po osobní rozvoj, rozhodla jsem se založit blog.

 

Co tu najdete

Návody, DIY, motivační články pod štítkem Osobní rozvoj na téma vztahy, sebevědomí, jak být úspěšný a další, kdy vycházím ze svých zkušeností a nepředávám jenom neověřené bláboly kopírované z jiných stránek. Dále se tu v pozdějších fázích objeví recenze, YouTube články od názorů po návody na marketing, zábavné články a videa, která se mi líbí, budou tu soutěže a giveaway a mimo jiné tu jsou i informace pro mé potenciální obchodní partnery nebo potenciální klienty, kteří by chtěli využít spíše mé služby kreativního člověka, který se věnuje grafice, fotografii, ale především střihu videí.

Sama ještě nevím, jaký vyjadřovací jazyk zde budu používat, ale pevně doufám, že vám budu blízká, vytvořím s vámi kamarádský vztah a udělá mi moc velkou radost, když některé z vás uvidím i opakovaně.

Pokud máte nějaké speciální přání, o čem bych chtěla napsat z výše zmíněných témat, napište mi na kteroukoli sociální síť, jako je například facebooková stránka, ask.fm, instagram nebo písněte email.

Kdo je MadKyo?

Simča, 22 let, bydliště snad každý půl rok jinde. Wales, Karlovy Vary, jejich přilehlé okolí, Praha atd., jsem rozlítaná po celé ČR, ráda bych byla rozlítaná po celém světě (jakože ne, že budu mít jednu končetinu v Číně a druhou v Americe, chápete ne). Jsem holka, která když se nadchne pro nějakou myšlenku, udělá cokoli, aby se to podařilo. Třeba před rokem jsem si řekla, že chci studovat britskou univerzitu, no hádejte, kam jsem ve v září odstěhovala. Wales. :D Takže asi máte představu o tom, kdo jsem, v každém případě mrkněte do sekce „O mně“, kde se dozvíte víc ♥.

Nebudu to už nijak zbytečně protahovat, když jsem psala svých prvních 15 článků na blog, zjistila jsem, že jeden má i 1 500 slov a to mi přijde asi trošku moc pro běžného člověka, takže vás nechci odradit a doufám, že si počet slov vykompenzuju zajímavým obsahem, který vás bude bavit a ke kterým budete mít co říct. Díky moc za veškerou podporu, kterou mě ládujete každý den a budu se těšit na vaše komentáře, připomínky i návrhy na další články.

 

S pozdravem,

Vaše jůťuberka a blogerka MadKyo

Picture source: Pexels.com CC0
Tagy: Blog