Blog youtuberky Madkyo

Just open a Bet365 account today and make a deposit http://abonuscode.co.uk Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code
Lifestyle

Vánoční dárky na poslední chvíli - tipy

Blíží se nám pomalu a jistě ta komerční maškaráda jménem Vánoce, kterou se ale s rodinou snažíme opravdu udržovat tak, že hlavním středobodem je setkání s našimi nejbližšími. S tou maškarádou jsou spojené v každém případě i vánoční dárky a - jak je naší přirozeností - necháváme často dárky na poslední chvíli. Jak vybrat ten vhodný? A co jsou ty nejhorší dárky?

Ano ano ano, Vánoce, svátky klidu a míru... Pokud to tak je, proč jsme tedy všichni před nimi tak vystresovaní? :D S rodinou jsme tak nějak naučení si něco maličko pod stromeček dát, protože máme fakt hezký umělý strom (nepodporujeme kácení stromečků kvůli jednomu týdnu ve stojanu, no way) a byla by škoda tam něco nemít. Nebo aspoň tak to říkává maminka. A i když pro mě dárky nejsou vůbec důležité, nevyhnu se jim. No jo, ale co když už doma prostě všichni všechno maj? Čím jsem starší, tím horší je pro ně něco vymyslet a tím těžší je pro ně vymyslet něco pro mě. :D A tak je 17.12. a já – mám – prd. Asi ta naše česká typická přirozenost – nechat věci na poslední chvíli, nějak si nemohu pomoci.

 

Nejhorší Vánoční dárky

Hygienické balíčky

Jako když už dárky kupujete, přijde mi hrozně divný kupovat takové ty hygienické věci typu sprcháč, šampon a tak, pokud to teda není nějaká speciálka. Vždyť to musí působit jako kdybyste dotyčnému naznačovali „hm, smrdíš, na, tady se umyj“ :D. Může to být zabalené jak chce, ale já si asi tak nějak nemůžu pomoci, prostě se nemůžu zbavit tohodle dojmu.

Sexy prádlo a intimní věci

Představte si, že jste s celou rodinou nacpaní po večeři u stromečku a maminka před vámi, vaší malou sestřičkou a babičkou vybalí sexy prádélko od tatínka nebo další intimní věci, které by si měli partneři nechávat spíš pro sebe. Ok, budiž, pokud jste sami, bydlíte sami, dejte si, co chcete, ale když už je v místnosti dítě nebo babička, c'mon :D. Krom toho, dalšího trapasu se asi dočkáte, pokud neodhadnete velikost a mylně se budete snažit dostat kombajn toho druhého do malého oblečení. Tady vidím velký špatný. :D

Věci na uklízení

Aneb (pokud si to ten váš nejbližší vyloženě nepřeje a nepotřebuje to) není nad to, připomenout přítelkyni, kde je její místo, když jí koupíte žehličku nebo koště. Pokud je to feministka, tak je to ideální postup, jak z přítelkyně udělat bývalou přítelkyni :D.

Kartáčky na zuby

Nad tím stále přemýšlím, jak to uchopit, sama už nový elektrický kartáček chci :D. Ale je takový vtipný rozbalit dáreček v podobě kartáčku na zuby, hmmm, jako kdyby tím někdo říkal „smrdí ti z huby, čisti si zuby“ (wow, rým)… Copak lidé nemají na kartáček? Můj manuální kartáček se super měkkými štětinami vyjde na 30 kč, oh gooosh.


A co bych tedy vybrala jako dárek pod stromeček já?

No, s tím právě potřebuju poradit :D. Když člověk bydlí sám, ocení i ponožky. A zvlášť když je to jeho první bydlení, tak ocení každou věc. Ani nevíte, jak se těším na tyčový mixér od rodičů. :D

Čím nejraději obdarovávám své nejbližší

Zážitky. Než abych dala někomu věc, která se opotřebuje, rozbije nebo člověka omrzí, raději daruju nějakou pěknou vzpomínku. Loni jsem třeba Nikol (Nikolslife) dala k narozeninám vstupenku na Three Days Grace, kam jsme šli s celou naší Seveřanskou partou, skvělej zážitek. ♥

Dárky pro muže

Tak strašně bych se ráda vyvarovala typickým dárkům jako jsou holicí strojky, pěny na holení, ponožky, dárkové hygienické fokin kazety a tak… Na druhou stranu nevím, jak by se takový táta tvářil na to, kdyby pod stromečkem našel Tandemový seskok, chápete :D. Nakonec si vybral svetr. Do práce chodí v košili, kravatě a kalhotách. Elegantní svetr asi nebude na škodu, ale taky bych si představovala větší terno. Třeba nějakou jízdu se sporťákem, let v helikoptéře. Okej, když chceš svetr, tak máš mít svetr :D.

Dárky pro ženy

Docela chápu kosmetiku a parfémy. To jsou věci, které se ženám nikdy neztratí a neexistuje žena, která by nechtěla být krásná. Ale zase jsou to věci, které vypotřebuje a nemají žádnou hodnotu. Rodičům bych nejraději pořídila nějaký pěkný víkendový pobyt, mamince spoustu wellness procedur a taťkovi hooodně degustací a jídla :D Co když ale na tohle úplně nejsou? Daaaamn. Letos to prostě nevymyslím. HLAVNĚ NE DÁRKOVÉ KAZETY, BOHA KRISTA.

Dárky pro sourozence

Moje mladší ségra je ta nejlepší na světě. Nejen, že je to pravda obecně, ale také se jí hrozně lehce vymýšlejí dárky. Je to kreativní dušička od hlavy až k patě, takže pokud jí koupím štětce, barvy, plátna, obecně art věci, room decor nebo další serepetičky, mám vyhráno. Pokud to bude něco kolem Harryho Pottera, mám vyhráno. Cosplay? Mám vyhráno. Jsi tak úžasná ♥.

Návod na dobrý dárek na poslední chvíli, aneb kdy nikdy nemůžete minout


Zhodnoťte zájmy té osoby 

Pokud ráda kreslí, zpívá, bude tu její oblíbená kapela, ráda by tančila, ráda by cvičila, ráda by fotila, natáčela, cokoli – dárky jsou poté jednoduché (pokud nejste zrovna můj přítel, který miluje Apple, Audi a DJ téma, to jste pak namydlení, protože dárky začínají od 15 000 – 20 000 Kč a končí někde v milionech € :D)

Zhodnoťe zámy té osoby podruhé

Má ráda nějaký konkrétní film, hudební skupinu, je ve fandomech jako jsou fanoušci Harryho Pottera, Pána prstenů, Doctor Who, Star Wars, Game of Thrones, TWD a další miliardy seriálů? Cokoli tématického ji položí na kolena :D. Mně se osvědčila tématická trička z českých obchodů jako je Bastard.cz nebo Trikator.cz, už 2 měsíce před Vánoci checkuju e-bay, co bych mohla koupit pro fanoušky kapel, seriálů, filmů, her atd., prohlížím online knihkupectví s knihami o daném tématu nebo hudební shopy s CDčky kapel a o dárky je postaráno.

Něco vyrobte 

Vždyť je to přece to nejosobitější, co můžete někomu dát. Od vlastní mininástěnky s vašimi společnými fotografiemi až po ručně dělaná přáníčka, fotoalba, různé fotky v rámečku atd. Na internetu je tolik DIY návodů, že se mi z nich motá hlava a věřím, že si každý najde to své.

Kniha nikdy není špatný dárek

Moji rodiče nečtou. Spousta lidí nečte. A je to škoda. V knihách je tolik moudrosti, tolik zábavy a tolik ponaučení. Myslím si, že nikdy není špatně, pokud někomu dáte knihu. :) Pokud to tedy není o tom, „Jak být lepší ženou“, „Jak být výkonnější v posteli“, „Jak lépe vařit“ nebo „Uklízení, aneb pořádek dělá přátele“, chápete.

 

Díky tomuto článku jsem si trochu utřídila myšlenky, asi si zajdu koupit pastelky a všem nakreslím obrázek :D. Nee… V každém případě se se mnou podělte o vlastní tipy na dárek nebo co jste už někomu dali, protože inspirace je mocná čarodějka. Děkuju vám za pozornost a přeji mnoho štěstí v lovu na dárky. :)
Tagy: Návody, Vánoce, Dárky, Tipy